Klasy Informatyczno - Medialne

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika w Bytomiu

27 maja -  7 uczniów przystąpiła do Finału Ogólnopolskich Szkolnych Mistrzostw w Programowaniu - Pix2019. Miło nam donieść, że I miejsce w konkursie zajął Igor Milewski - rozwiązując wszystkie 15 zadań. Antek Patschek i Bartek Dębicki zajęli miejsce II, niestety z powodu błędu serwera, zaliczono im tylko 14 punktów, mimo że rozwiązali wszystkie zadania. Także miejsce II zajął Mateusz Muszyński (14 zadań). Lena Bernatowicz uplasowała się na miejscu III. Pozostała dwójka: Zuzia Zych zajęła miejsce 8, zaś Zuzia Gałęziowska miejsce 9. W konkursie startowało kilka tysięcy uczniów z całej Polski. Nagrodzono tylko 5 w każdej z 4 kategorii wiekowej, którzy zajęli miejsce I i rozwiązali zadania w najkrótszym czasie. Wśród nagrodzonych nie znaleźli się nasi uczniowie. Mimo to, osiągnęli wielki sukces.Za rok spróbują swoich sił ponownie.

pixblockwynikimiwejsc2019

Twórcy programu Pixblocks i organizatorzy Mistrzostw Polski w Programowaniu - wyróżnili naszą pracę i promowanie programowania - specjalnym tytułem - "Szkoły Mistrzów Programowania". Jesteśmy bardzo wdzięczni i dumni z tego tytułu. Cieszymy się, że nasza praca została zauważono - będziemy się nadal starać by być godnym tego tytułu:)))